OmgevingsWeb
  New Posts New Posts RSS Feed - hoe dicht mag je bouwen tegen erfgrens?
  FAQ FAQ  Forum Search   Register Register  Login Login

hoe dicht mag je bouwen tegen erfgrens?

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Limbomik View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Limbomik Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Janauri 2018 at 20:07
Wij hebben een aanbouw met de buitenmuur op onze zijde van de erfgrens, mogen de buren deze muur als buitenmuur gebruiken als zij ook een aanbouw willen bouwen. We hebben dit liever niet en mogen zij aan hunzokde boren in die muur?
Back to Top
Sponsored Links


Back to Top
J.P. Kleijwegt View Drop Down
Guest Group
Guest Group
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote J.P. Kleijwegt Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Janauri 2018 at 11:51
Nee. De muur staat op uw erf, zodat deze door uw buren niet mag worden gebruikt. Zou sprake zijn van een (scheids)muur die op de eigendomsgrens staat, dan is sprake van een mandelige muur en mag ieder der eigenaren tot de helft van de dikte van de muur boren of inankeren. Zie artikel 5:62 en 5:67 van het Burgerlijk Wetboek      
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 11.03
Copyright ©2001-2015 Web Wiz Ltd.

This page was generated in 0.125 seconds.
OmgevingsWeb